1964
Dzimis Rīgā. Beidzis Rīgas LMV (1979), Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļu (1992). Kopš 1989.gada piedalās grupu izstādēs Latvijā un ārzemēs (Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā), darbi eksponēti daudzās tematiskās personālizstādēs. 2015.gadā izstāde - zibwakcīna "Čaks un V-sōns" un Aleksandra Čaka balva par dzejnieka daiļrades popularizēšanu.
Ieceres realizē bronzā, granītā, ģipsī; grafikas darbus - tušas zīmējumos un guašas tehnikā.
Nozīmīgākie darbi:
Dekoratīvas skulptūras interjeros; piemiņas cilnis K.Padegam pie ēkas Elizabetes ielā, Piemineklis represētajiem Šķirotavā;
Grafikas darbi – sērijas “Vilipsona beibes”, “Rotaļas ar ēnām”, “Sumpurnis un meitenes”, “Pārcēlāji”.
Enciklopēdija “Latvija un latvieši”. MĀKSLA UN ARHITEKTŪRA BIOGRĀFIJĀS.
Rīga, 2003
Restaurēts:2016
Atrodas:Lokomotīves ielā, pie Šķirotavas dzelzceļa stacijas
Īpašnieks:RPA "Rīgas pieminekļu aģentūra" valdījumā
Piezīmes:Iniciators – Rīgas Latgales priekšpilsētas izpilddirekcija
Informatīvajā plāksnē teksts latviešu, angļu un krievu valodā
Šķirotavas stacija bija viena no tām Rīgas dzelzceļa stacijām, kur 1941. gada 14. jūnijā un 1949. gada 25. martā lopu vagonos uz Sibīriju savu moku ceļu sāka tūkstošiem represēto Latvijas iedzīvotāju. Lai pieminētu padomju režīma upurus, netālu no Šķirotavas stacijas 1989. gadā tika uzstādīta piemiņas zīme - akmens. Tā kā šī vieta nebija piemērota plašu piemiņas pasākumu rīkošanai, Rīgas Latgales priekšpilsētas izpilddirekcija iniciēja un Rīgas dome finansēja represēto personu piemiņas ansambļa izveidi, kuru svinīgi atklāja 2008. gada 14. jūnijā. Tā centrā ir tēlnieka Aivara Vilipsona veidotais piemineklis – 4 metrus augsts rūsas krāsas betona monuments. Tas asociējas ar dzelzceļa vagonu, tajā izkalts logs ar skatu uz austrumiem, kuru papildina dzelzceļa ainava un aizbraucošie vilcieni. Piemineklī iestrādāta autentiska lopu vagona pavadzīme ar uzrakstu krievu valodā: “Krava: cilvēki”. Monuments novietots uz postamenta, kas kalpo kā altāris ziedu nolikšanai. Ap pieminekli izveidots plašs bruģēts laukums svinīgiem piemiņas pasākumiem. Netālu no celiņa, kas ved uz pieminekli, bruģī ieguldīts vēsturiskais piemiņas akmens. Informatīvajās plāksnēs lasāms teksts trīs valodās.